KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15124085
nr 1512 4085
Träsnitt
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stockholms Stadshus. Bildmått: 21x35 cm, yttermått inklusive ram: 34x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:43:56
100 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)